Głęboczek – gm Czaplinek

Głęboczek gm. Czaplinek

Lokalizacja obiektu

Miejscowość Głęboczek gm. Czaplinek
Lokalizacja Ośrodek znajduje się w odległości 11 km na zachód od Czaplinka i w odległości 4 km od trasy Szczecinek-Drawsko Pomorskie.
Otoczenie Nieruchomości położona na Pojezierzu Drawskim w jego południowo-zachodniej części w strefie Drawskiego Parku Narodowego. Okoliczne tereny występującymi licznie jeziorami mają charakter letniskowy i są miejscem wypoczynku oraz uprawiania sportów wodnych. Nieruchomości położona wśród lasów nad jeziorem. Teren bezpośrednio przyległy do ośrodka jest porośnięty drzewami mieszanymi. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Ośrodek położony nad jeziorem Krosino w odległości około 250 m. Dojście do brzegu jeziora i plaży przecinką leśną przez teren Nadleśnictwa Czaplinek.

Koszty

Najem Cena do negocjacji
Sprzedaż 3 000 000,00 zł

Opis nieruchomości

Typ Rekreacyjno-wypoczynkowy
Powierzchnia budynków Pawilon mieszkalny A – powierzchnia użytkowa 419,7 m2
Pawilon mieszkalny B – powierzchnia użytkowa 393,4 m2
Pawilon mieszkalny C – powierzchnia użytkowa 432,2 m2
Budynek Biurowy – powierzchnia użytkowa 68,3 m2
3 domki murowane – powierzchnia użytkowa 26,9 m2
Powierzchnia działek Działka 362 – 12200 m2
Działka 375/2 – 5400 m2
Kondygnacje Pawilony mieszkalne – 2 kondygnacje
Budynek biurowy – 3 kondygnacje
Domki murowane – 2 kondygnacje
Opis techniczny nieruchomości Pawilony mieszkalne wybudowane w 1990 r. w dobrym stanie technicznym. W pawilonach znajdują się pokoje mieszkalne, magazyn pościeli i kotłownia na ciepłą wodę. W każdym budynku lokale wczasowe składające się z pokoju łazienki i przedpokoju. Budynki usytuowane względem siebie w położeniu tarasowym. Budynki wyposażone w instalacje elektryczną, wodnokanalizacyjną i wentylację.
Budynek biurowy – parterowy z użytkowym poddaszem, podpiwniczony. Budynek posiada instalację elektryczną, wodnokanalizacyjną i c.o. z piecem koksowym w piwnicy. Budynek posiada na parterze 3 pokoje, kuchnię i łazienkę oraz na poddaszu pokój z łazienką. Stan techniczny dobry.
Domki murowane składają się z pokoju i pomieszczenia kuchennego ustawione względem siebie tarasowo w szeregu jeden za drugim. |Stan techniczny dobry.
Działka 362 zabudowana obiektami wczasowymi, wykonane dojścia do budynków. Nieruchomość posiada pełną infrastrukturę techniczną tj. ujęcie wody ze studni głębinowej, sieć wodociągową, sieć kanalizacji sanitarnej i deszczowej, sieć elektryczną z linii zasilającej oraz ogrodzenie z bramą wjazdową.
Działka 375/2 zabudowana własną oczyszczalnią ścieków oraz w części zadrzewiona i zakrzewiona. Teren zabudowy uzbrojony w sieć elektryczną, wodociągową i kanalizacji sanitarnej. Część zabudowana ogrodzona.
Miejsca parkingowe Droga dojazdowa od bramy ośrodka oraz parking samochodowy o nawierzchni z kostki polbruku, krawężniki betonowe.